Про сайт

Сайт «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» розроблений компанією «Актив Консалтинг Груп» (ACG), яка спеціалізується у галузі профорієнтації, оптимізації організаційних бізнес-процесів та їх автоматизації.

ACG працює на українському ринку з 2000 року (до серпня 2009 року – ТОВ «Нова економіка»). У 2001 році ACG засновано Центр дослідження проблем інтелекту «СИГМА» (Експертний висновок щодо актуальності та наукової обгрунтованості роботи Центру «Сигма» наданий Інститутом психології АПН України ім. Г. С. Костюка, подивитися тут), завданням якого є розробка методології та технологій профорієнтаційного консультування на основі сучасних досягнень практичної психології та тестології, а також їх адаптація для використання із залученням комп’ютерних технологій.

Профорієнтаційні розробки Центру «СИГМА» апробовані, зокрема, у 2005 році під час реалізації проекту профорієнтаційного тестування учнів столичних шкіл, який здійснювався на замовлення Київської міської ради. Протягом трьох місяців було профорієнтовано тисячу школярів старших класів 10 шкіл, ліцеїв і гімназій міста Києва (подивитися відгук).

З 2007 року ACG безперервно та плідно співпрацює з Київським міським центром зайнятості у галузі профорієнтації та професійної переорієнтації тимчасово безробітних осіб. Спеціалізоване програмне забезпечення, розроблене ACG, встановлене та працює у всіх районних центрах зайнятості міста Києва (подивитися відгук стор.1, стор.2).

Починаючи з 2000 року ACG як експертна організація також брала участь у розробці ряду вітчизняних та міжнародних систем автоматизації управління персоналом. Здобуті за ці роки знання та досвід, а також практика масштабних упроваджень систем автоматизації на підприємствах, дозволили ACG у 2009 році завершити роботу зі створення власної авторської розробки – Інтелектуальної HRM-системи «ПерсоналАктив».

Не зупиняючись на досягнутому, навесні 2010 року ACG вивела на ринок новий інноваційний проект www.HRMTools.orgонлайн-оцінка та навчання.

Технології та досвід, накопичені ACG за 10 років роботи у галузях профорієнтації та управління персоналом, дозволили створити унікальну профорієнтаційну систему, яка у липні 2010 року запатентована як «Автоматизоване робоче місце профконсультанта» (АРМ «ПрофКонсультант») та на цей час упроваджена у 600 регіональних центрах зайнятості державної служби зайнятості України. Впровадження системи забезпечує НВЦ «Артефакт».

У лютому 2011 року ACG запатентувала та ввела в експлуатацію онлайн-версію системи профорієнтаційної діагностики та консультування, на базі якої реалізується загальнонаціональний проект – «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Місія проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.


Вибір навчального закладу
Перед випускником, який визначився з вибором майбутньої професії, постає наступне важливе запитання: «А де цієї професії можна навчитися?». Консультаційна мережа «МОЯ ПРОФЕСІЯ» дає відповідь і на це запитання:
Інформація надається у прив'язці до рекомендованих професій з постійно обновлюваної бази даних спеціальностей і навчальних закладів України. Детальніше...