Очна консультація з вибору професії та спеціалізації навчання у школі

Очна консультація (профілізація/профорієнтація) з фахівцем за нашою рекомендацією – шлях для людей, які звикли приймати рішення максимально виважено, ретельно «опрацьовуючи» всі нюанси питання.

Навіщо потрібна очна консультація з вибору професії та спеціалізації навчання у школі

Усі консультанти-профорієнтатори, яких ми рекомендуємо, працюють на основі методології та з використанням програмного забезпечення, розроблених компанією «Актив Консалтинг Груп». У зв'язку з цим може виникнути запитання: «Навіщо ж потрібна очна профорієнтаційна консультація, якщо тестування можна пройти онлайн?!».

Справа в тому, що крім самого тестування, необхідно проаналізувати, наскільки той чи інший конкретний профіль навчання/професія (з числа рекомендованих) підходить Вам (або Вашій дитині). Це необхідно, оскільки онлайн-тестування не може врахувати всі нюанси, пов'язані з особливостями стану здоров'я та специфіки розвитку підлітка (або дорослого), наявністю знань і навичок у тих або інших видах професійної діяльності. Нарешті, особистий досвід і професійна інтуїція консультанта-профорієнтатора можуть допомогти Вам (або Вашій дитині) зробити максимально точний вибір із числа декількох прийнятних варіантів.

Резюмуючи, скажемо: яким би не було «розумним» програмне забезпечення на комп'ютері, розум, досвід і інтуїцію людини замінити практично неможливо. Тому для тих, хто не відчуває у собі достатнього рівня готовності до самостійного аналізу результатів тестування й схиляється до очної консультації з вибору професії або профілю навчання у старшій школі, рекомендуємо нижче підшукати «найближчого» профконсультанта й звернутися до нього:

Організація / профконсультант Регіон роботи Офіс / філії Телефон / e-mail
Кадрове Бюро Характер
Демидова Анна Володимирівна
Київ / Київська область Київ (044) 3310201
[email protected]
Психолог-профконсультант
Кучерук Ігор
Крим Феодосія 050-789-61-64

Увага! Послуги профорієнтаційних центрів (профконсультантів), в рамках консультаційної мережі «МОЯ ПРОФЕСІЯ», можуть відрізнятися за обсягом супутніх сервісів, формату надання (наприклад, індивідуальна або колективна робота) і, відповідно, вартості. Тому рекомендуємо додатково уточнювати всі подібні нюанси у представників на місцях.

Вибір навчального закладу
Перед випускником, який визначився з вибором майбутньої професії, постає наступне важливе запитання: «А де цієї професії можна навчитися?». Консультаційна мережа «МОЯ ПРОФЕСІЯ» дає відповідь і на це запитання:
Інформація надається у прив'язці до рекомендованих професій з постійно обновлюваної бази даних спеціальностей і навчальних закладів України. Детальніше...

Запрошуємо до співпраці!

Компанія «Актив Консалтинг Груп» запрошує до співпраці профільні організації (психологічні та профорієнтаційні служби, навчальні центри), а також приватних психологів і профконсультантів для побудови єдиної системи профорієнтаційних центрів «МОЯ ПРОФЕСІЯ» по всій території України.
Дізнатися більше
Поля, обов'язкові для заповнення, позначено зірочками(*)..


Запитання відправлено і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами!