Тестування онлайн

Онлайн-профілізація/профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера – ідеальне рішення для людей, які звикли до самостійності та швидкості у прийнятті рішень.

Діагностика складається з трьох тестів, кожен з яких необхідний для максимально точного визначення інтересів, здібностей і психологічних схильностей особи, яка тестується:

Як проводиться онлайн-діагностика

Онлайн-діагностика заснована на онлайн-тестуванні. Для профілізації (12–14 років) і профорієнтації (14 років і старше) застосовуються різні батареї тестів (набори тестових методик), адаптовані під конкретне завдання і вік оптантів.

Якість

Можете бути впевнені в якості проведеного тестування. Технології й досвід, накопичені нами за 10 років роботи у галузях профорієнтації й управління персоналом, уже використовуються у 600 регіональних центрах зайнятості державної служби зайнятості України!

Докладніше про якість на сторінці Про сайт »

Вибір тестів і тривалість проходження

Після проходження першого ж тесту з відповідного набору (профілізація/профорієнтація), система починає надавати рекомендації. Тести досить складні і довгі, тому Ви можете обмежитися навіть одним тестом. Однак ми настійно рекомендуємо «подужати» ВСІ ЗАПРОПОНОВАНІ ТЕСТИ. Тільки проходження всіх тестів, рекомендованих у рамках профілізації/профорієнтації, гарантує високу результативність діагностики.

При проходженні повної діагностики тривалість програми профілізації – орієнтовно 2 години 30 хвилин, тривалість програми профорієнтації – орієнтовно 3 години.

Пам'ятайте – зайва година часу, витрачена зараз, може заощадити роки марних зусиль у майбутньому!

Результати

За результатами тестування система автоматично згенерує перелік рекомендованих професій (14 років і старше) або профілів навчання (12-14 років) із зазначенням відсотка відповідності. Комплексний звіт-брошуру з рекомендаціями буде запропоновано завантажити у зручному для друку форматі PDF.

Також Ви зможете підібрати спеціальність та навчальний заклад (у розрізі регіонів та рівня акредитації НЗ) для продовження навчання згідно з отриманими рекомендаціями.Приклад комплексного звіту за результатами профілізації Приклад комплексного звіту за результатами профорієнтації
результат профилизации результат профориентации