Вибір навчального закладу

Якщо Ви визначилися з вибором професії – це означає, що визначено мету, до якої Ви будете йти найближчі кілька років. Чим «вище поставлена планка», тим довший і складніший шлях досягнення поставленої мети. У будь-якому разі, шлях до освоєння професії лежить через навчання.

Отже, розібравшись у своїх інтересах, здібностях і особистісних рисах, визначившись із однією або декількома обраними професіями, виникає наступне важливе запитання: «а де цим професіям можна навчитися?».

Для того щоб отримати відповідь на це запитання, необхідно з'ясувати, які спеціальності та спеціалізації відповідають виду професійної діяльності, що цікавить Вас. Це не завжди однозначна відповідність (наприклад, щоб ремонтувати комп'ютери, можливо, потрібно отримати спеціальність «радіоелектроніка»). Далі, потрібно з'ясувати, які навчальні заклади навчають цим спеціальностям. Також потрібно буде визначитися з рівнем навчального закладу, формою навчання й регіоном, де Ви могли б і прагнули б вчитися. Виникнуть й інші більш-менш значущі запитання…

Відповіді на всі найважливіші запитання, пов'язані з вибором спеціальностей і навчальних закладів, Ви зможете отримати тут, на сайті «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» БЕЗ ДОДАТКОВОЇ ОПЛАТИ після проходження профорієнтаційної діагностики. Інформація надається у прив'язці до рекомендованих професій з постійно обновлюваної бази даних спеціальностей і навчальних закладів України:

Вибір параметрів пошуку

За результатами пошуку у базі даних спеціальностей і навчальних закладів, Ви отримуєте зручний довідковий документ, що ідеально відповідає критеріям запиту. Його можна роздрукувати та використовувати як компас при виборі напрямку навчання:


Перегляд результатів пошуку навчальних закладів

Таким чином, визначившись із вибором професії, для пошуку навчального закладу Вам не потрібно купувати дорогі довідники з величезним об’ємом непотрібної, а часто-густо і застарілої інформації. Не знадобиться також шукати додаткову інформацію в Інтернеті. Вся інформація, необхідна для вибору професії й оволодіння нею, доступна на сайті «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».Робіть правильний вибір і сягайте висот професіоналізму!

Детальніше про онлайн-тестування »
Перейти до пошуку консультанта у своєму регіоні »